Ogłoszenia duszpasterskie 18 czerwca 2023 r.

cze 18, 2023

11. niedziela zwykła

1. Kalendarz liturgiczny:
    – w środę – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
    – w sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Dziś niedziela finansowa. Na parkingu zostały odmalowane znaki poziome oraz przełożona kostka brukowa na schodach. W dolnym kościele zakończył się remont łazienek (w tym jednej dla niepełnosprawnych). 'Bóg zapłać!’ za ofiary w kopertach i na konto parafialne. Jest także możliwość skorzystania pod chórem z ofiaromatu dla wpłat bezgotówkowych. Dziękujemy za wszelką pomoc.
  3. Krew ratuje życie! Możesz oddać krew dzisiaj w godz. 10:00 – 14:00 w ambulansie naprzeciw kościoła.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19:00 nabożeństwo fatimskie z procesją.
  5. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji Ojczyzny, Radia, TV Trwam, księży i sióstr oraz ofiarodawców żyjących i zmarłych. Będzie możliwość złożenia ofiary do puszek. Biuro Radia Maryja zaprasza pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 9.07.2023 na coroczne spotkanie Rodziny Radia Maryja. Informacje w gablocie.
  6. W czwartek, 22 czerwca, nabożeństwo do św. Jana Pawła II, po Mszy św. wieczornej. Dziękczynienia i prośby proszę składać do skrzynki przy relikwiach do środy.
  7. W piątek zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. O godz. 9:00 – kl. 4 – 8; godz. 11:00 – kl. 1 – 3.
  8. W piątek o godz. 18:00, w dolnym kościele, nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa niesakramentalnych związków małżeńskich.
  9. W zakrystii można nabyć “Magazyn Niedziela” – kwartalnik w cenie 15 zł oraz miesięcznik dla najmłodszych „Staś”.
  10. ’Bóg zapłać!’ parafianom z ul. Grębałowskiej, Bożywoja i Jubileuszowej. za troskę o świątynię i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 21 czerwca, a za Waszych zmarłych 28 czerwca o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian z ul. Grębałowskiej (od nr 45 do końca), Florkowskiego, Stary Gościniec, Gerlaha, Folwarcznej z przyległymi, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 19:00 i w sobotę od godz. 7:30.