Intencje Mszy św.

mar 9, 2021

20-26.5.2024

PONIEDZIAŁEK (20.05.2024)
7:00
+ Kazimierz Niemiec (14 r. śm.)
18:00

++ z rodziny Sikorów

WTOREK (21.05.2024)
7:00
+ O opiekę i błogosławieństwo Boże dla Marysi oraz o nawrócenie 
dla jej rodziców
18:00
++ Franciszka (f), Zofia, Walenty Masier, + Katarzyna Ślęzak

ŚRODA (22.05.2024)
7:00
O ulgę w cierpieniu i łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Marii
+ Ks. prałat Jan Głód – od Wspólnoty MISERICORDIA
+ Stanisław Szot – od córki Agnieszki z rodziną
18:00
Nowenna

CZWARTEK (23.05.2024)
7:00
+ Zofia Prządo (20 rocznica śmierci)
+ Stanisław Petlic (2 rocznica śmierci)
+ Henryka (f) Janowiec – od syna Krzysztofa z rodziną
18:00
O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej Parafii

PIĄTEK (24.05.2024)
7:00
1.) Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jarka i Maju Koiwisto 
oraz syna Emila
2.) ++ Genowefa Flazik (z okazji Dnia Matki), mąż Józef, syn Józef
3.) + Barbara Raźny-Pałetko – od pady pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 98
18:00
++ Bogusława (f) (10 rocznica śmierci), mąż Władysław

SOBOTA (25.05.2024)
7:00
1.) + Jan Szkarłat (12 rocznica śmierci) – od córki Doroty i wnuczki Agnieszki 
z Patrykiem i Kamilem
2.) + Maria Starowicz (z okazji Dnia Matki)
3.) + Zofia Skrzyńska – od córki z rodziną
18:00
+ Kazimierz Kaźmierczak (15 rocznica śmierci) – od żony i synów

NIEDZELA (26.05.2024)
6:30
++ Andrzej, Bronisława Sierpińscy
8:00
++ Otolia, Maria, Jerzy, Kazimierz Witkowscy, + Zofia Mystek, ++ Stanisław, Edward Kłos
9:30
++ Bronisława (f), Grażyna, Ignacy Wójcik – od córki
11:00
++ Zofia, Antoni Krakowscy i ++ z rodziny
12:30

W intencji dzieci: Wiktorii, Jasia, Adasia i Antosia, którzy przyjęli po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej
16:00
++ Józefa (f), Marian Jakóbowscy
19:00
+ O Boże błogosławieństwo dla Kamila z okazji 18 urodzin

13-19.5.2024

PONIEDZIAŁEK (13.05.2024r.)
7.00
+ Stanisław Zawada
18.00
1.) + Edward Rosik
2.) + ks. Jan Głód (greg 29)

WTOREK (14.05.2024r.)
7.00
+ Bogusław Kuźma w 24 rocznicę śmierci
18.00
1.) Dziękczynna z okazji 15 rocznicy ślubu Anny i Bartłomieja
2.) + ks. Jan Głód (greg 30)

ŚRODA (15.05.2024r.)
7.00
1.) + Zofia Ciesek
2.) ++ Zofia, Bogusław Wójciak
3.) + Zofia Hołyst z okazji imienin
18.00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (16.05.2024r.)
7.00
1.) ++ Bogusława(f), Zdzisław, Edyta Włodarczykowie w rocznicę śmierci ++ Maria, Józef i Marian Włodarczyk
2.) + Władysław Wojtas – od Michała i Angeliki Wojtas z dziećmi
3.) ++ Ludwika(f), Stefan Sokołowscy
18.00
++ Karolina, Paweł Jankowscy ++ Maria, Jan Wilkowie

PIĄTEK (17.05.2024r.)
7.00
1.) ++ Zofia, Józef – od córki
2.) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla ks. Tadeusza Nosek w 37 rocznicę święceń
3.) + Marta Konofalska – od Rady Pedagogicznej SP98
18.00
++ Zofia, Ignacy Wójcik + Zofia Figura

SOBOTA (18.05.2024r.)
7.00
1.) + Jerzy Wiśniewski w 2 rocznicę śmierci – od żony i dzieci
2.) O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz dary Ducha Świętego dla ks. Tadeusza
3.) + Tadeusz Noga w 20 rocznicę śmierci + Stanisław Noga w 15 rocznicę śmierci ++ Z rodziny
18.00
+ Zdzisław Bańdur w 7 rocznicę śmierci

NIEDZIELA (19.05.2024r.)
6.30
++ Stanisława(f) Wiatrowska w 12 rocznicę śmierci z okazji imienin, Józef mąż – od córki z rodziną
8.00
++ Antoni Pituch w 4 rocznicę śmierci, Anna żona + Zbigniew Wójcik
9.30
I KOMUNIA ŚWIĘTA – SP 129 + SP DA VINCI
11.00
I KOMUNIA ŚWIĘTA – SP 98
12.30
+ Henryk Nowak w 6 rocznicę śmierci
16.00
+ Katarzyna Gadowska w 3 rocznicę śmierci + Jan Gadowski w 21 rocznicę śmierci – od rodziny
19.00
+ Zbigniew Tekielski w 1 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi + Stanisława(f) Tekielska w 4 rocznicę śmierci – od córki z dziećmi

6-12.5.2024

PONIEDZIAŁEK (6.05.2024)
7:00
++ Aniela (16 rocznica śmierci), Tadeusz Przewoźniak
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) ++ Aniela, Eugeniusz Mroczek

WTOREK (7.05.2024)
7:00
+ Władysław Wojtas – od Anny Smolińskiej
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) + Stanisław Michta – od żony z rodziną

ŚRODA (8.05.2024)
7:00
O zdrowie, światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Emilki 
– od babci
+ Ks. Stanisław Milewski (intencja imieninowa)
++ Stanisława (f), Julian, Tobiasz, ++ bracia i siostry
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) Nowenna

CZWARTEK (9.05.2024)
7:00
Za kolegów z celi nr 5 z Aresztu Karnego Ruszcza
+ Władysław Wojtas – od rodziny Maciuszków z Limanowej
++ Wiktoria, Jan Niewitała
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) + Walentyna Kopyto – od męża Konrada z rodziną

PIĄTEK (10.05.2024)
7:00
1.) + Władysław Wojtas – od Teresy Piwowarczyk
2.) + Stanisława (f) Słowik – od sąsiadów z ul. Lubockiej
15:00
+ Anna Mądry – od brata z rodziną
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) ++ Agnieszka (6 rocznica śmierci), Kazimierz Cupał

SOBOTA (11.05.2024)
7:00
1.) + Janina Mitka (3 rocznica śmierci) – od córki Teresy z rodziną
2.) ++ Józef (2 rocznica śmieci), Krystyna Pasek
3.) + Sylwester Malewski (1 rocznica śmierci) – od żony z dziećmi
18:00
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) + Danuta Burel

NIEDZELA (12.05.2024)
6:30
+ Marian Pawełczyk (38 rocznica śmierci), ++ z rodziny
8:00
+ Stanisława (f) Szopa
9:30
1.) + Ks. Jan Głód (Msza św. gregoriańska)
2.) + Mariusz Woźnica (2 rocznica śmierci) – od mamy
11:00
Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin Anny Przybyło
12:30

+ Ryszard Chmiel, ++ rodzice: Jan i Karolina
16:00
+ Czesław (7 rocznica śmierci), Maria Marszałek
19:00
+ Monika Zielińska-Szarek (3 rocznica śmierci)

29.4-5.5.2024

Poniedziałek 29 kwietnia
7.00
+ Jan Kurasz w 3 rocz. śm. – od rodziny
18.00
1/ ++ Ireneusz, Genowefa, Jan Biernaccy
2/ + ks. Jan Głód – 15 greg.

Wtorek 30 kwietnia
7.00
+ Władysław Wojtas – od brata Józefa z rodziną
18.00
1/ + Franciszek Podolecki w 46 rocz. śm.
2/ + ks. Jan Głód – 16 greg.

Środa 1 maja
7.00
1/ ++ Tekla, Tadeusz, Maria Kukułka
2/ + Tomasz Groszek
3/ + Władysław Wojtas – od chrześniaka Michaela

Czwartek 2 maja
7.00
1/ + Stefania Ziółkowska w 10 rocz. śm.
2/ + Władysław Wojtas – od rodziny Pawłowskich, Jurków z Limanowej
3/ Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 46 rocz. urodzin Łukasza i w intencji Bogu wiadomej
18.00
1/ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski SHNSPJ w codziennym życiu dla członków z grupy Krwi Chrystusa i Straży Honorowej wraz z rodzinami.
2/ + ks. Jan Głód – 18 greg.

Piątek 3 maja – N.M.P. Królowe Polski
6.30
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i jej rodziny
8.00
++ Franciszek, Klara, Józef Szewczyk
9.30
1/ ++ Stanisław, Stanisława/f/, Stanisław, Joanna Masier
2/ + ks. Jan Głód – 19 greg.
16.00
+ Michalina w 4 rocz. śm. , + Marcjan w 8 rocz. śm. Jagła
19.00
++ Pelagia , Eugeniusz Żurek

Sobota 4 maja
7.00
1/ W intencjach Róż Różańcowych
2/ Dziękczynna w 75 rocz. urodzin Haliny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
3/ + Jadwiga Malazdra
18.00
1/ ++ Kamila i Władysław Talaga – od syna z rodziną
2/ + ks. Jan Głód – 20 greg.

6 Niedziela Wielkanocna – 5 maja
6.30
++ Adela, Adolf Czajor
8.00
+ Kazimierz Sidorkiewicz
9.30
1/ O pomyślne zdanie egzaminu maturalnego dla Kamila
2/ + ks. Jan Głód – 21 greg.
11.00
Dziękczynna za Michała z okazji 18 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
12.30
++ Stanisława /f/, Jan Kawa, Antonina /f/ Wawrzyk
16.00
++ Jadwiga i Zygmunt Siwak
19.00
++ Anastazja, Jerzy i Stefan Kowalscy oraz ++ z rodziny Bihunów i Ganów

22-28.4.2024

Poniedziałek (22.04.)
07.00 

+ Józef Borek (od żony)
18.00
1. + Józefa(f), Antoni i Jan Pietrzyk
2. + ks. Jan Głód (greg. 8)

Wtorek (23.04.)
07.00 

+ Jerzy Wójcik (od żony z dziećmi)
18.00
1. + Tomasz Utracki w 35 r. śm.; ++ Karolina i Franciszek Kostyka
2. + ks. Jan Głód (greg. 9)

ŚRODA (24.04.)
07.00
1. + Jerzy Morawski w dn. imienin
2. + Ferdynand Dziuba w 1 r. śm. (od syna)
3. + Wojciech Sekunda (od żony i dzieci)
18.00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2. + ks. Jan Głód (greg. 10)

CZWARTEK (25.04.)
07.00
1. + Władysława(f), Roman Kura
2. + Bogumił Młynarczyk, Władysław Strycharz
3. + Walerian Kubik w 64 r. śm.
18.00
1. Dziękczynna w 1 r. urodzin dla Emilki, z prośbą o Boże błog. i op. MB
2. + ks. Jan Głód (greg. 11)

PIĄTEK (26.04.)
07.00

1. + Kazimiera Szopan 2 6 r. śm. (od córki Marii)
2. Dziękczynna w intencji Cecylii z okazji 80r. ur. z prośbą o Boże błog. i op. MB. na dalsze lata
15.00
+ Julian Biernat w 2 r. śm.
18.00
1. Dziękczynna w 10 r. ślubu Urszuli i Daniela z prośbą o zdrowie dla nich, dla dzieci i ich rodzin
2. + ks. Jan Głód (greg. 12)

SOBOTA (27.04.)
07.00
1. + Anna Śliwa w r. śm. i mężą Ludwika (od syna i córki z rodziną)
2. + Zofia Woś w 1 r. śm.
3. + Franciszek i Bronisława(f) Michalik i ++ z rodziny
18.00
1. + Mieczysław Mądro w 7 r. śm.
2. + ks. Jan Głód (greg. 13)

NIEDZIELA (28.04.)
06.30
+ Stanisława(f), Jan Kawa; + Antonina Wawrzyk
08.00
+ Barbara Raźny Pałetko w 6 r. śm.
09.30
1. + Kazimiera(f) Jędrszczyk w 3 r. śm.
2. + ks. Jan Głód (greg. 14)
11.00
Dziękczynna w okazji 90 urodzin Kazimiery Grzesiakowskiej z prośbą o dalsze błog.
12.30
+ Wojciech i Zofia Kaim ++ z rodziny Kaimów i Aksamitów
16.00
+ Stanisław Kuśnierz, żona Janina, syna Marek
19.00
Dziękczynna za Grażynę i Janusza z ok 45 r. ślubu z prośbą o Boże błog. i op. MB dla małżonków i rodziny

Skip to content