Nowenna przed beatyfikacją sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego

sie 28, 2021

Trwając w przygotowaniu do uroczystości beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Archidiecezja Krakowska zainicjowała nowennę w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny. W każdą sobotę do 11 września 2021 roku przed wieczorną Mszą św., we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Krakowskiej, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będzie prowadzona modlitwa we wspomnianych intencjach, według zamieszczonych poniżej pomocy oraz odmawiana tajemnica Różańca świętego. Na każdy dzień tygodnia zaproponowano cytaty Sługi Bożego, które można wykorzystać do podjęcia krótkiej refleksji podczas Mszy św., a na jej zakończenie, po błogosławieństwie, odmówić wskazaną modlitwę.

Tydzień pierwszy 11-17 lipca

Tydzień czwarty 1-7 sierpnia