Ogłoszenia duszpasterskie 14 kwietnia 2024 r.

kwi 12, 2024

3. niedziela wielkanocna

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Niech będzie to dla każdego czas na dłuższą lekturę, modlitwę i rozważanie z Pismem świętym.
  2. Codziennie o godz. 15:00 odmawiamy w kościele Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Niech nasze wołanie: “Miej miłosierdzie dla nas i całego świata” przywróci pokój światu.
  3. Biuro Radia Maryja zaprasza w środę o godz. 18:00 na Mszę św. w intencjach Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja, TV Trwam, ojców i sióstr oraz ofiarodawców żyjących i zmarłych. Będzie możliwość złożenia ofiary do puszki.
  4. Nabożeństwo i spotkanie Duszpasterstwa niesakramentalnych związków małżeńskich jest w piątek o godz. 18:00, w dolnym kościele. W przyszłym miesiącu duszpasterstwo to będzie obchodziło 25-lecie swojego istnienia.
  5. W zakrystii jest nowy numer miesięcznika „Staś” i „Mały Gość”.
  6. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, os. Piastów 34 zaprasza kandydatów i rodziców na Dzień Otwarty w sobotę 20 kwietnia 2024 w godz. 10:00 – 14:00. Więcej na plakacie i stronie szkoły.
  7. W wakacje, w dniach 13 – 20.08.2024 planujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową szlakiem św. Pawła do Grecji. Program znajduje się w gablocie oraz jest dostępny w zakrystii. Szczegóły wyjazdu i zapisy u ks. Patryka.
  8. W przyszłą niedzielę w godz. 10:00 – 14:00 w ambulansie koło kościoła odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa.
  9. Bóg zapłać!’ parafianom os. Na Wzgórzach bl 42 za pomoc i przekazaną ofiarę. W Waszej intencji odprawimy Mszę św. 17 kwietnia, a za Waszych zmarłych 24 kwietnia, o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach 43. Kościół sprzątamy w poniedziałek od godz. 18:30 i w sobotę o godz. 7:30. Przyjdźcie, proszę!
  10. W tym tygodniu odeszli do domu Ojca śp.: Mieczysław Oramus, Marian Porębski, Zofia Oleś, Janina Wróbel, Mieczysław Czech, Zenon Kozioł. „Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie!”