Wniebowstąpienie Pańskie
- Dzisiaj przypada nasza niedziela finansowa. „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary przeznaczone na spłatę kolejnej raty za wykonane witraże.
- Dzisiaj o godz. 17:00 w sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie zespołu synodalnego.
- Po Mszy św. o godz. 19:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją. Proszę przynieść świece.
- Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą od jutra w tzw. „białym tygodniu” w nabożeństwie majowym o godz. 17:30 i Mszy św. o godz. 18:00.
- W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencjach Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, pracujących w tych mediach oraz ofiarodawców.
- W piątek o godz. 18:30, nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Prośby i dziękczynienia proszę składać do czwartku włącznie.
- Wspólnota Misericordia zaprasza w sobotę na czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00, zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.
- W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla nich będzie w sobotę o godz. 9:00.
- „Bóg zapłać!” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za porządki i przygotowanie kościoła do uroczystości. Za Wasze rodziny odprawimy Mszę św. 20 maja o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach z bl. 17A (kl. III i IV) oraz 17D. Kościół sprzątamy w poniedziałek o godz. 19:00 i w sobotę o godz. 7:30.
- Odeszli do domu Ojca śp.: Józef Kuźniar, Marek Schneider, Lucyna Jaworska. „Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…”
