Ogłoszenia duszpasterskie 17 maja 2026 r.

maj 16, 2026

Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Dzisiaj przypada nasza niedziela finansowa. „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary przeznaczone na spłatę kolejnej raty za wykonane witraże.
  2. Dzisiaj o godz. 17:00 w sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie zespołu synodalnego.
  3. Po Mszy św. o godz. 19:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją. Proszę przynieść świece.
  4. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą od jutra w tzw. „białym tygodniu” w nabożeństwie majowym o godz. 17:30 i Mszy św. o godz. 18:00.
  5. W środę o godz. 18:00 Msza św. w intencjach Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, pracujących w tych mediach oraz ofiarodawców.
  6. W piątek o godz. 18:30, nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Prośby i dziękczynienia proszę składać do czwartku włącznie.
  7. Wspólnota Misericordia zaprasza w sobotę na czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00, zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla nich będzie w sobotę o godz. 9:00.
  9. „Bóg zapłać!” rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za porządki i przygotowanie kościoła do uroczystości. Za Wasze rodziny odprawimy Mszę św. 20 maja o godz. 18:00. W tym tygodniu zapraszamy parafian os. Na Wzgórzach z bl. 17A (kl. III i IV) oraz 17D. Kościół sprzątamy w poniedziałek o godz. 19:00 i w sobotę o godz. 7:30.
  10. Odeszli do domu Ojca śp.: Józef Kuźniar, Marek Schneider, Lucyna Jaworska. „Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…”
Przejdź do treści