Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie, Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie)

 

Kto pyta nie błądzi

Odpust zupełny przed obrazem Jezusa Miłosiernego

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Czy to prawda, że gdy się modlimy przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, możemy uzyskać odpust zupełny?

Zmiany w naszym kościele

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Jaki jest sens zmian, które widzimy dziś w naszym kościele?

Obraz Pana Jezusa na ścianie plebanii

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Zauważyliśmy, że na ścianie plebanii ktoś namalował obraz Pana Jezusa Miłosiernego. Czy nie wystarczy nam obraz w kościele?

Jaki charakter ma dzisiejsza niedziela finansowa

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Jaki charakter ma dzisiejsza niedziela finansowa?

Czy muszę znowu kupić nową święcę wigilijną Caritas

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Mam świecę wigilijną z ubiegłego roku, czy muszę znowu kupić nową?

Czym się różnią opłatki kupione w markecie u "aniołka" od tych, które w Adwencie rozprowadza się w kościele

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Kto pyta ... Czym się różnią opłatki kupione w markecie u "aniołka" od tych, które w Adwencie rozprowadza się w kościele?
 

Kto pyta ... Co dalej z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie?

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Na Wzgórzach (Wzgórza Krzesławickie) Pytanie: Co dzieje się z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie?
 

Kto pyta ... Co dzieje się z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie?

Pytanie: Co dzieje się z pomnikiem Chrystusa Zmartwychwstałego na cmentarzu w Grębałowie? Jakie nas czekają jeszcze prace i wydatki?

Pierwszy | Poprzedni | 1 2 | Następny | Ostatni